Історія закладу

В центрі села з 20-х років для дітей сиріт діяв дитячий будинок, розташований у приміщенні маєтку  пана Шульцького. У 1936 році тут організували дитяче містечко, яке об’єднувало три дитячі будинки.

Під час окупації німці розмістили тут конюшню. Старших дітей залишили для обробітку 600 га землі, малих роздали на виховання населенню, хворих – розстріляли. Старша група дітей організувала підпільну групу і шкодила німцям: сипали пісок у гальма поїздів, писали листівки, добували зброю та передавали партизанам у Чорний ліс. На початку 1942 року німці вислідили їх, 12 підлітків і директора Глущенка М.Б.  розстріляли, решта втекли.

Після закінчення війни роботу дитячого будинку було відновлено. Із його стін вийшло багато відомих людей: вчителів, агрономів, лікарів, механізаторів, кореспондентів, артистів.

З 1979 року на місці дитячого будинку був відкритий міжшкільний навчально-виробничий комбінат  де і по цей час навчаються учні 8 – 11 класів зі шкіл с.Войнівки, с.Недогарок, с.Новоселівки, с.Цукрового заводу, с.Нова Прага