Наш заклад

Войнівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат є позашкільним навчальним закладом системи загальної  середньої освіти.

МНВК - навчально-виховний комплекс, який задовольняє потреби учнівської молоді учнів 8-11 класів та громадян у поглибленні базової трудової підготовки, здійснює професійне консультування, забезпечує реалізацію потреб особистості в отриманні професії і кваліфікації відповідно до інтересів, здібностей та певних умов.

Комбінат здійснює свою діяльність відповідно до Закону України "Про освіту", "Положення про середній загальноосвітній заклад", Положення про МНВК" та власного Статуту.

Войнівський МНВК заснований в 1979 році, внесений до Єдиного державного реєстру і являється юридичною особою.

Для здійснення навчання є відповідні кабінети, класи, автодром 1,2 га., земельна ділянка 38 га.