Виховна робота

Враховуючи потреби місцевого ринку праці в робітничих кадрах, а також думку вчених України про формування попиту на робочу силу на перспективу, в комбінаті визначені профілі професійної підготовки для учнів 10-11 класів: Групи формуються з урахуванням бажань учнів та їх батьків. В результаті трудового навчання в 10 - 11 класах учні оволодівають професійними знаннями,вміннями, навичками.

Профорієнтаційна робота з учнями в комбінаті проводиться цілеспрямовано  по ознайомленню з професіями, які необхідні району - це декади, профорієтаційні конкурси, дні відкритих дверей, екскурсії на підприємства і в навчальні заклади, семінари, "круглі столи". Необхідно, щоб кожний випускник школи мав реальний план вибору професії. Значну допомогу у цьому учні отримують на уроках з побудови кар’єри.

Для вивчення професійних намірів і планів учнів 9-11 класів застосовуються такі методичні прийоми, як анкетне опитування, бесіди, тести, твори на тему вибору професії.

Проводиться комплексне тестування учнів з метою вивчення направленості, стійкості інтересів і нахилів. Важливе місце в профорієнтаційній роботі займає індивідуальне консультування. Під час індивідуальних консультацій на основі обговорення результатів тестування рекомендується вид професійної діяльності, навчальний заклад. Для діагностики професійних намірів учнів використовується  довідникові програми, анкети.

З метою забезпечення наступності у навчанні Войнівський МНВК має договори про співпрацю з навчальними закладами району, фермерськими господарствами, центром зайнятості(відділом профорієнтації).

Надалі комбінат планує розширити зв'язки з підприємствами, навчальними закладами, впроваджувати в навчально-виховний процес комп'ютерні та інноваційні технології, відкривати нові профілі навчання.