До Всесвітнього дня охорони праці, для  працівників

та учнів нашого закладу,

проведено виставку засобів індивідуального захисту.

З 21 по 29 квітня 2016 року на базі Недогарського,Цукрозаводського, Комінтернівського НВК для учнів 10-11 класів, що навчаються у Войнівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті організовані заняття по наданню першої долікарської допомоги які провели представники Олександрійської міської організації Червоного хреста.

В 2017-2018 навчальному році на базі закладу почали працювати курси за вибором з напрямку "Професійні проби" для учнів 8-9 класів за авторськими програмами Л.Л.Шестаківського "Моделювання зачісок", "Основи водійської справи" які спрямують учнів набуттю базових знань про основні технологічні процеси в різних галузях економіки та допоможуть оцінити свої здібності і свідомо обирати майбутнью професію.

Доторкнутись до професії

03 листопада на базі закладу проведені майстеркласи для учасників табору "ПАТРІОТ", де учні 9-11 класів шкіл району мали змогу ознайомитись з азами професій водія та перукаря